RSS
poniedziałek, 10 czerwca 2013
Elton...pies do kochania od zaraz

Sytuacja jest wyjątkowa. Jest taki pies - Elton - w typie owczarka niemieckiego. Elton mieszka w schronisku w Tomaszowie Maz. Czemu jego los wyjątkowo mnie wzruszył? Proste. Elton jest psem młodym, mądrym i pięknym. Ma ogromne szanse na normalne psie życie. Do schroniska trafił z wyjątkowo głupiego powodu. Elton miał "pracę", pilnował dobytku pewnej firmy, kiedy wszyscy szli do domu, jemu się przykrzyło, z nudów podgryzał wyremontowany budynek. Dlatego został oddany. 

Elton

Elton potrzebuje zajęcia, pracy wtedy będzie szczęśliwy. Najbardziej na świecie potrzebuje również szczerej miłości. 

Jeśli ktoś z Was może ofiarować mu miłość, pracę i zainteresowanie proszę o kontakt. Elton mógłby doskonale pilnować dobytku firmy lub po prostu biegać i strzec domu swojego właściciela. Wolontariusze robią co mogą wyprowadzając Eltona na spacer, ale dla tego pieska to za mało. Elton ma tyle energii...która zamknięta jest za kratami :(.

Elton

Wszelkie szczegółowe informacje:

Elton, owczarek niemiecki, urodzony w 2010 roku. Mądry, inteligentny, nieagresywny. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku. To nie jest miejsce dla tak dostojnego psiaka. 

Elton

Ja zrobiłam co mogłam, reszta należy do Was. Wiem, że blog odwiedza wiele osób. Jeśli ktoś kocha zwierzęta, kocha psy - nie pozostanie obojętny. Elton ma swoją kochającą Wolontariuszkę Kasię, która o Eltona bardzo dba, robi co może by znaleźć mu dom. Jeśli dla kogoś problemem jest odległość, dla nas to żadna przeszkoda. Pokonamy ją. Jeśli ktoś chciałby Eltona najpierw poznać, zapraszamy na wspólny spacer. 

Elton

Zdjęcia wykonane przez wolontariuszy ze schroniska w Tomaszowie Maz. woj. łódzkie. 

23:56, jjulliettaa
Link Komentarze (1) »