RSS
środa, 29 lipca 2015
Silne konstrukcje...

Poszerzam swoje horyzonty jeszcze bardziej zawsze wtedy, kiedy ktoś solidnie nadepnie mi na odcisk. Nie ma wówczas dla mnie rzeczy niemożliwych. Nie ma rzeczy, których nie mogę zmienić w sobie i swoim otoczeniu. Przełamuję bariery, słabości. Robię milowe kroki do przodu. Dzieją się rzeczy, o które nikt by mnie nie posądzał. Nie robię niczego wbrew sobie i czerpię satysfakcję ze zmian. Dobrze mi z tym.

silne konstrukcje

Nie mam ochoty nikomu nic już udowadniać. Sobie nie muszę, doskonale siebie znam i wiem, że mogę jeszcze więcej. Chcę żyć w przeświadczeniu, że mam obok siebie ludzi, którzy są na tyle dojrzali, że nie wymagają ode mnie udowadniania czegokolwiek. W zamian wolą ze mną iść na równi. Jak partnerzy. Razem. Wzajemnie się wspierając. W chwilach słabości przejmują kontrolę, a nie myślą tylko i wyłącznie o swoim nosie.

silne konstrukcje

silne konstrukcje

Z największą przyjemnością chcę się raz poczuć słabiej... jak na kobietę przystało. Dać się poprowadzić. Chcę zwolnić swoje miejsce i przesiąść się na miejsce pasażera. Chcę wiedzieć, że mam obok siebie partnera na równi silnego ze mną. Siła objawia się nie tylko wtedy, gdy jest dobrze i dzieją się przyjemne rzeczy. Siła jest przede wszystkim wtedy, gdy masz odwagę powiedzieć: zbłądziłem, schrzaniłem sprawę. Znam wielu takich, którzy posiadają taką moc. Dziś tworzą silne relacje ze swoimi kobietami, mimo przeszkód i problemów. Silne konstrukcje. 

silne konstrukcje

Wiem, że mogę wiele. Przede wszystkim nie mam problemów z okazaniem słabości. Przecież za każdym razem się tutaj poniekąd obnażam. Przed Wami wszystkimi. Obnażam ze swoich myśli i odczuć..ale obnażam też wykorzystując wszystkie atuty kobiecości... ;-). Należałoby zrozumieć i zaakceptować, że kobieta to istota skrajnie zmienna. Pełna silnych emocji. Mężczyzna jest dopełnieniem konstrukcji. Brakującym elementem trzymającym w rydzach wszystkie te emocje :-).

silne konstrukcje

Zdjęcia wykonane w zrewitalizowanej elekrociepłowni EC1 Łódź oczywiście.  

22:39, jjulliettaa
Link Dodaj komentarz »