RSS
niedziela, 26 kwietnia 2009
Manufaktura...
O Manufakturze wiele nie trzeba pisać. Jedni Łodzianie ją kochają drudzy nienawidzą. Ja kocham ją za Rynek. Przedstawiam  Wam "Manufę" tak jak ją widzę.
 
Jedna z Restauracji
 
Rynek
 
Rynek pełen ludzi
 
Manufaktura - Łódź
17:48, jjulliettaa
Link Dodaj komentarz »
Rowerem do Czarnocina...

Lekko ponad 25 km od Łodzi, a 16 km od Kasztelanii Wolborskiej znajduje się gmina Czarnocin. Jest to miejscowość typowo rolnicza. Do walorów turystycznych możemy zaliczyć położenie przy rzece Wolbórce, lasy oraz dwa zbiorniki retencyne wokół których stworzono teren rekreacyjny. Na rozpoczęcie sezonu rowerowego wybrałam właśnie trasę w kierunku Czarnocina. Udokumentowałam na zdjęciach.

 Zbiornik w Czarnocinie

 

Zbiornik

 

Moje fanaberje

 

Fanaberja

17:06, jjulliettaa
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 kwietnia 2009
Natura...

Kilka zdjęć, które udało mi się zrobić podczas świątecznych spacerów. Jedno z nich zostało zrobione zwyklym Powershotem.

Las

 

Las

 

Kropla

21:44, jjulliettaa
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 kwietnia 2009
Kwietniowe popołudnie...

Większość mieszkańców Łodzi uważa jej ulice za szare, brudne i męczące. Starałam się dostrzec coś zupełnie innego. Zdjęcia nie są najlepszej jakości. Jeśli ktoś, kto je ogląda poczuje "coś" pozytywnego to będzie mi miło.

Willa na Rewolucji

Kilińskiego

 I tak mogłabym chodzić po tych ulicach bez końca...

23:34, jjulliettaa
Link Dodaj komentarz »
Architektura, morze, ptaki - lady nad morzem

Polskie morze o każdej porze roku jest piękne. Trójmiasto to jedno z dówch miejsc, które kocham najbardziej na świecie. Tam zawsze czuję się dobrze, jak w domu. Gdańsk to przede wszystkim Długi Targ, ulica Mariacka, molo w Brzeźnie i mewy. Pierwszy raz wzięłam świadomie aparat do ręki. Kilka zdjęć z krótkiej wycieczki do Trójmiasta na początku marca.

ASP Gdańsk ulica Mariacka

Molo w Brzeźnie

Molo w Brzeźnie

Spojrzenie na Długi Targ

 

00:06, jjulliettaa
Link Dodaj komentarz »
1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25